Di̇yarbakır Evden Eve Hi̇zmeti̇nde Sık Sorulan Sorular
Buradasınız: Anasayfa / Di̇yarbakır Evden Eve Hi̇zmeti̇nde Sık Sorulan Sorular
Di̇yarbakır Evden Eve Hi̇zmeti̇nde Sık Sorulan Sorular
Sıkça Sorulan Sorular Evden Eve Nakliyat, Nakliyat Hizmeti Kullanmadan Önce Sizler İçin Hazırladığımız Sorular Sizlere Yol Gösterici Olacaktır.
Nakliyat Fiyatları Nasıl?
Evden eve taşınmanın maliyeti taşıma mesafesine, taşınacak eşyanın miktarına, hacmine, eşyanın hassaslığına, binalardaki kat sayısına, taşımanın asansörlü veya asansörsüz oluşuna, nakliyat aracı için park mesafesinin evden uzaklığına göre değişmektedir. Örneğin; aynı miktarda eşyanın 1. kattan 2. kata asansörlü nakliyesi ile 1. kattan 8. kata asansörsüz nakliyesi arasında ciddi fiyat farkı olacaktır. Ayrıca fiziksel bir ürün değil bir hizmet satın alıyorsunuz. Firmanın donanım ve kalitesine göre de fiyatlar değişkenlik gösterebilir.
Nakliyat İçin Sigorta Zorunlu mu?
Şehiriçi nakliyat konusunda sigorta yaptırmak tamamen müşterilerimizin kişisel tercihine bağlı olan bir durumdur. Ancak şehirlerarası nakliyat hizmeti sırasında nakliyat için sigorta yaptırmak zorunludur.
Eşyalarımı Kim Paketleyecek?
Eşyaların paketleme hizmeti tamamen nakliye şirketi ile nasıl anlaştığınıza göre değişiklik gösterir. Paketleme hizmeti nakliye şirketi ile görüşülmediği taktirde standart evden eve nakliyat hizmeti geçerli sayılmaktadır ki böyle bir durumda mutfak eşyaları ve ev testilleri sizin tarafınızdan paketlenir, kaba eşyalar ve mobilyaların tamamı nakliye şirketi tarafından demonte edilerek taşınır.
Ucuz Evden Eve Nakliyat Zararları
Ev taşımak hepimin en büyük sıkıntılardan biridir helaki ucuz evden eve nakliyat tercihinden sizlere olan zararları diyelim A firma 3+1 standart bir aile ev eşyası için 1500 TL verdi B firma bu iş için 1300 Tl verdi C firma ise 900 Tl verdi evden eve taşımada ucuz fiyat verene araştırmadan karar vermeyiniz sebebi ise ucuz fiyat veren kişiler genelikle bireysel komisyonculuk yapanlardır ve sizin kapınıza günü birlik personel ile geilrer şuan ülkemize olan göç akımını biliyorsunuz bazı kişiler bundan yararlanarak bu işten anlamayan kişileri çalıştırıyorlar bunudan en büyük zararaı sizlere oluyor her zaman evinizi kurumsal firmalarla taşıttın sözleşmenizi yapın 
Montaj ve D montaj yapıyor musunuz?
Personellerimiz evinizde neler söktüyse aynı şekilde yeni evinizde yapmaktadır. (duvara asılması gereken ürünleriniz ise sökmesini ücretsiz yapıyoruz montajı ise ek ücretle yapıyoruz)
Ortalama bir ev taşıması kaç saat sürer?
Eşyanın durumuna göre değişmektedir. Ortalama 5 ile 6 saat sürebiliyor.
Ne Tür Ambalajlama Malzemesi Kullanılır?
Nakliye şirketleri ambalajlama işlemleri için genellikle aynı malzemeleri tercih etmektedir. Bunlar Steç folyo ve balonlu naylonlar olup eskiden tercih edilen endüstriyel battaniyeler artık tercih edilmemekte. Farklı ambalajlama malzemesi taleplerinizi şirket yetkililerine taşımacılık öncesi belirtirseniz talepleriniz yerine dilediğiniz şekilde getirilecektir.
Araçlarınız hakkında bilgi verir misiniz?
Her ebatta her marka araçlarımız mevcuttur. Araca göre eşya değilde eşyaya göre araç bulunmaktayız. Ayrıca araçlarımız kapalı, metal kasa ve içi mobilya kaplıdır.
Şehirler Arası Nakliyat Hizmeti Veriyormusunuz?
Firmamız Diyarbakır başta olmak üzere şehiriçi ve şehirler arası ev eşyası transferini Türkiye’nin her il,ilçesine kesintisi hizmet vermekteyiz.
Bizimle İletişime Geçebilirsiniz...
Hotline
+905383239560