Hakkımızda
Buradasınız: Anasayfa / Hakkımızda
Hakkımızda

Diyarbakır ADA evden eve nakliyat firmamız yıllardır taşımacılık hizmetini güven içinde insanlara sunmaktadır. Hassas ve ilkeli taşımacılık anlayış yıllardır insanlara talep ettikleri adreste güvenle nakliyesini gerçekleştirilmiş ve bunu da Avrupa kalitesinde hizmet anlayışı ile insanlara taşımacılığın en güzel yanını göstermeye çalışmaktayız. Şirketimizde uzman işini bilen deneyimdi çalışanlarımız ve en iyi hizmeti sunmaya çalışmaktayım. Personellerimiz taşımacılığı bu şekilde gerçekleştirerek insanlara taşımacılık hususunda hasarsız ve ekonomik bir nakliyeciliği sonrasını sağlanması hususunda en iyi hizmeti vermeye çalışan deneyimli çalışanlardır.

Misyonumuz

Şirket olarak kendimize edindiğimiz vizyon her zaman müşterinin memnun ve kaliteli bir şekilde taşınmasını en üst seviye çıkartarak hizmet standartlarının belirli ölçüde insanlara kalite ile sunulmasını sağlamak bizim en temel ilkelerimizden biridir. Bizler her zaman müşterilerin önceliğini düşünerek kalite ve güvenle taşımacılığın insanlara ulaşmasını sağlamaya çalışmaktayız. Bu ölçüde yaptığımız belirli düzenlemeler ve geliştirmeler ile birlikte müşterilerin taleplerini titizlikle değerlendiriyor ve onların daha kaliteli hizmet almaları hususunda gerekli olan bütün yatırımlarımızı müşteri memnuniyeti çerçevesinde sunmaya çalışmaktayız. Şirket bünyesinde bulunan taşımacılık hizmetinin en önemli olan evden eve nakliyat araçlarımız ve asansörlü nakliye araçlarımız ile hizmetlerin kalite ve sorunsuz sunulması için gerekli olan bütün gereklilikleri tamamlamaktayız. Bu araçların model ve kalite seviyesi yükseltilerek en iyi şekilde hizmeti sunulması büyük önceliklerimizdendir. Hizmet kalitemizin müşteri odaklı olması müşterilerimizin her zaman mağdur olmadan Avrupa standartlarında bir taşıma alması büyük önceliklerimizdendir. Bizler evden eve nakliyat ve ofis taşımacılığı sunarken müşterilerin kalite ile ve güvenle bizlerden taşımacılık hizmeti almaya yönelmesi bizim sunduğumuz ve edindiğimiz misyonun ne kadar önemli olduğunu göstermektedir.

Vizyon

Zorlu bir sektörde hizmet sunmak ve bunun mağduriyet oluşmadan insanlara ulaşması ve bundan hem vatandaşlarımızın hem de ülke insanlarının kazanması bizim her zaman en büyük misyonlarımızdan biri olmuştur. İşte bu ilkeler doğrultusunda insanlara ulaştırmaya çalıştırdığımız ev ve ofis taşıma hususundaki ilkeler ile insanların en iyi taşınma hizmeti almaları konusunda gerekli duyarlılıkları firma olarak insanlara vermekteyiz. Ülkemizde evden eve nakliyat ve ofis taşıma sektörünün belirli sorunlarla daha da büyük problemle hizmetler sorması sektörümüzde halen devam eden büyük problemlerin oluşmasına sebebiyet vermektedir. Diyarbakırde nakliyat firması olarak bu sorunların tamamen aza indirilmesi hususunda yaptığımız çalışmalar müşteriler nezdinde de büyük özveri ile karşılanmaktadır. Çünkü korsan ve komisyoncu nakliye firmalarının oluşturduğu hasarlı ve problemli taşınmalar insanlara büyük mağduriyetler yaşatmakta ve sorunlu bir taşımacılığın önüne geçilmesi hususunda bizlere olan sorumluluğu en üst düzeye çıkarmaktadır. Firma olarak müşterilere gerekli uyarıları ve bilgilendirmeleri yaparak daha dikkatli taşımaları konusunda kendilerini bilgilendirmekteyiz. Bu gibi piyasada ucuz fiyatlara nakliye hizmeti sunulduğunu söyleyen firmalardan uzak durulması hususunda gerekli bütün önlemleri almalıdır. Piyasada uygun fiyatlar sunan ve müşteri memnuniyetine önem veren firmalarla çalışmak her zaman müşteri eşyaların da hasar ve zarara karşı hizmet alan ve hizmet veren olarak üzerimize düşen sorumluluğu yerine getirmesi konusunda gerekli olan bütün önlemi alması çok önemlidir.

Prensiplerimiz

01 Nakliyat hizmeti sunarken daima planlı ve projeli taşımacılık hizmeti vermek.

02 Zamanında hizmet verilecek adres veya iş alanında olmak.

03 Müşterinin taleplerine göre hizmet sunmak ve ek fiyat oluşmamasını sağlmak.

04 Dayanıklı ve kolay kolay yıpranmayan ambalajlama ve paketleme ürünleri kullanmak.

05 Taşıma işleminde insanlar yerine araç kitlerini kullanmak.

06 Anlaşma ve prosedür geregi olan kuralları uygulamak.

07 Müşterilerin eşyalarının ve yol güvenliğini önceden belirlemek.

08 Hasar ve zarar oluşmaması için yasal olarak müşterilerin bilgilendirmek

09 Zarar ve hasar oluşmaması için sigortalı veya garantili taşıma belgesini sunmak.

10 Müşteriye karşı güler yüzlü ve disiplinli olarak hizmet sunmak

11 Davranış ve ahlak kurallarına göre hareket etmek

12 Müşterilerin memnun olabilmesi için onların önceliklerine göre hareket etmek.

Hizmet Bölgelerimiz

81 İlden İle Evden Eve Nakliyat

Bizimle İletişime Geçebilirsiniz...
Hotline
+905383239560